o nas

Psy     od     zawsze    były    wiernymi    towarzyszami    naszego    życia…

 

 

Serdecznie witamy na stronie naszej hodowli Cane Corso Italiano, wspaniałych psów, które przychodzą na świat w niezwykłym zakątku Polski, w Wojtówce. Nasza przygoda z psami zaczęła się wiele lat temu, jeszcze za czasów mieszkania w Warszawie, zanim podjeliśmy decyzję by zamienić szpilki na gumiaki i zamieszkać pośród gór. Cane corso nie było naszą pierwszą rasą, ale to ona zawładneła tak naszym sercem, że postanowiliśm się poświęcić jej hodowaniu. A wszystko zaczęło się od pierwszej suni Jamajki Del Orte. To z nią były pierwsze wystawy, zdobywanie wiedzy i poznawanie rasy, ludzi z nią związanych. Dzięki niej rozpoczeliśmy naszą przygodę i w 2012 roku, powstała hodowla Zgraja z Wojtówki.

Od wielu lat, staranie wybieramy psy, które tworza Zgraję, każdy pies w naszej hodowli mieszka z nami w domu i jest częścią rodziny. Nie jesteśmy dużą hodowlą, stawiamy na przemyślane mioty ze starannie wybranych i znanych nam osobiście psów, dzięki temu nawet przy niewielkiej liczbie szczeniąt, przydomek Zgraja z Wojówki jest znany na wystawach, nie tylko w Polsce. W nasze psy wkładamy całe serce i staramy się dać najlepsze życie z możliwych, co staramy się pokazać na codziennych zdjęciach z życia hodowli.

Zapraszamy do odwiedzin do Wojtówki, by poznać nas i nasze psy osobiście, przy kawie porozmawiać o cane corso. Wspólna droga nie kończy się na zakupie psa, z chęcią dzielimy się doświadczeniem i wiedzą potrzebną w wychowaniu psa, oraz w tym jak dbać o jego zdrowie. Pomagamy i wspieramy nowych właścicieli, w każdy sposób jaki możemy, by ich przygoda z rasą była równie wspaniała jak nasza. Cieszymy się, że wiele z tych wizyt nie jest ostatnimi, a wiele nowych właścicieli corsiaków z Wojtówki, na stale się wpisuje w grono znajomych i przyjaciół. 

Pozdrawiamy serdecznie .

Facebook